Vše o nákupu


- jak se k Vám tričko dostane a kolik to stojí -  trička zasíláme přes Zásilkovnu, Českou poštu nebo je možný osobní odběr v naší brněnské provozovně..
Zásilkovna 79,-Kč
Česká pošta 99,-Kč
Osobní odběr 0,-Kč.
Při objednávce nad 1499,-Kč je poštovné zdarma.
Platba při zaslání na dobírku 28,-Kč, platba převodem 0,-Kč, hotově nebo kartou na prodejně 0,-Kč.

- jak tiskneme - při potisku triček používáme metodu DTF - motiv vytiskneme na tiskárně a pak pomocí transferového lisu přeneseme na tričko nebo jiný textil - video doplníme

- na co tiskneme - materiálů, které dokážeme potisknout je celá řada - seznam naleznete ZDE

- motivy potisku - ke všem motivům z naší nabídky máme práva pro komerční užití

- trička na míru - všechna trička z naší nabídky si můžete objednat tak jak je nabízíme v eshopu, ale nejvíc nás baví upravit tričko tak, aby to byl stoprocentní originál pro Vás na míru - ukázky naleznete zde - doplníme. Je možné tričko z naší nabídky doplnit o jméno, číslo, letopočet, další obrázek nebo nápis, anebo použít vámi navržený potisk - napište nám. Za závaznou objednávku považujeme až odsouhlasený návrh, který Vám elektronicky zašleme.

- jak dlouho nám to trvá - obvykle 2-3 dny - záleží jak náročný je potisk motivu, kolik triček objednáváte, i na našem aktuálním vytížení a skladových zásobách textilu.

- jak se o tričko starat - veškerý reklamní textil perte na 30°C - nikdy nežehlete textil přes motiv (potisk) - textil ihned po vyprání vytáhněte z pračky - nepoužívejte agresivní prací prášky - textil chemicky nečistěte ani nebělte - textil perte naruby - sušení v sušičkách nedoporučujeme - pokud musíte přežehlit motiv, překryjte jej pečícím (silikonizovaným) papírem - žehlete nejlépe po rubu